سه سال عاشقانه؛ تولدت مبارک!

فرزند دار شدن بس بی ­بدیل است؛ گویی در خود فرو می ­شکنی تا دیگر بار برآیی! چونان ققنوس و عنقا، یا اقاقیایی که از خود دیگرباره می ­روید. به قول مارگوت بیگل:

میلاد یکی کودک شکفتن گلی را ماند

چیزی نادر به زندگی آغاز می کند

با شادی و اندکی درد

روزانه به گونه ای نمایان برمی بالد

بدان ماند که نادره نخستین است

و نادره  آخرین

و تو نادره ­ای هستی برای تمامی دوران ­ها ... پدیده ­ای شگرف که هویت را در وجود من و مادرت باز تعریف کردی.

در آستانه­ ی چهارمین سال زندگی­ت تو را ارج می ­نهم که لیاقت مادر و پدر شدن را به نازنین و من بخشیدی. دوستت دارم و امیدوارم که در تمام دوران زندگی ­ات نادره و بی ­بدیل بمانی و درخشان چون نامت آروشا!

/ 58 نظر / 76 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهتاب

سلام نازنین جان من حدود 6 ماه هست که با وبلاگ شما اشنا شدم و 1 ماه که کل وبلاگو خوندم بسیار زیبا نوشتین درست مثل یه رمان بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم و کلی از شما مادر و همسر نمونه درس یاد گرفتم بخاطر تمام موفقیت ها همسرداری/فرزند داری/خانه داری/تحصیلات عالیه ...بهتون تبریک میگم.

Helen

تولدش مبارك باشه

شیما

سلام نازنین جان..قبل از هر چیز تولد تک دختر گلتونو بهتون تبریک میگم... من تقریبا یک سالی هست که وبلاگتون رو میخونم... میخواستم اگر امکان داره کتابا و سیدی هایی که ازشون تو رشد کودکتون استفاده کردین رو معرفی کنین... اگر لطف کنین بی نهایت ممنون میشم...

رادمهر و مامان

سه سالگی آروشای خوشگل رو به مامان و بابای مهربونش تبریک میگم انشالله همه بچه ها همیشه سالم و شاد باشن آآآآآآآآآآامییییییین

آرینا

عزیزم تولدت مبارک خوشگل خانوم

sama

تولد آروشا گلی مبارررررررررررررررررررررک...[قلب] ایشالا 120 سالگیت خوشگل خانم...

ستیا

تولدت مبارک اروشا خانم بوس بوس

سمیه

عشقم تولدت مبارک راستی نازنین جون کیک تولدشو ( میوه ای ) از کجا میگیرید